Pik
Сьогодні, 21 Червеня 2018
Ексклюзив
10.11.2017
117
0

Матеріали знаходяться в Акредитаційній комісії України

Звинувачення безпідставні, рішення приймає АКУ - Криницький

Начальник управління освіти, науки та молоді ОДА та депутат облради Євген Криницький  спростував закиди на свою адресу  та на адресу його підлеглих, які  озвучив на сесії керівник  профспілки Морського інституту післядипломної освіти ім. Ушакова, передає ПІК.

Представник профспілки звернувся з проханням винести на наступну сесію питання про неправомірне використання службового становища по відношенню до колективу закладу. Як прозвучало, їх дії  «у процесі проведення атестації нашого учбового закладу могли призвести до закриття цілого відділення підготовки робітничих професій».

ПІК звернувся за коментарем до Євгена Криницького.

«Сьогодні пролунало звернення від профспілки приватного навчального закладу. Для нас, з точки зору державного службовця,  немає ніякого значення – це державний університет чи це приватний університет.

Якщо він відповідає законним  вимогам, він має пройти атестацію і отримати відповідні дозвільні документи. На сьогоднішній день процедура атестації не закінчена, матеріали знаходяться в Акредитаційній комісії України і тому Акредитаційна комісія України буде приймати рішення.

А звинувачення у тому, що я там використовую службове становище і інше, і інше, я думаю, що вони абсолютно безпідставні і це буде  підтверджено  при розгляді питання», - відзначив Криницький.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
663
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
723
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину