Pik
Сьогодні, 17 Ноября 2019
08.05.2019
343
0

Звільнено двох українських рибалок, які утримувались на території окупованого півострову Крим

Звільнено двох українських рибалок, які утримувались на території окупованого півострову Крим

Прокуратура Автономної республіки Крим інформує про звільнення українських рибалок, які отримали статус потерпілих у кримінальному провадженні, процесуальне керівництво у якому вона здійснює, передає ПІК.

7 травня звільнено двох українських рибалок - Руслана Кондратюка та Андрія Морозова, які у вересні 2018 року  були затримані ФСБ РФ та утримувались на території  окупованого півострову. Після повернення на материкову частину України з Русланом Кондратюком та Андрієм Морозовим проведені відповідні слідчі та процесуальні дії. Також звільнені рибаки отримали статус потерпілих у кримінальному провадженні, процесуальне керівництво у якому здійснюється прокуратурою АР Крим.

 

 Слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного позбавлення волі членів екіпажу риболовецького судна «ЯМК – 0041» за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням зброї та погрозою застосування насильства, а також захоплення вказаного морського судна представниками незаконно створених органів на тимчасово окупованій території півострову Крим.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину