Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
26.03.2019
893
0

Звідки Херсонщина отримує кошти на ремонт доріг

Звідки Херсонщина отримує кошти на ремонт доріг

26 березня міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав Херсонщину, щоб проінспектувати стан доріг в області, передає ПІК.

Він прокоментував ситуацію з ремонтом доріг в області та розповів про джерела фінансування.

-        В цьому році створено дорожній фонд, з якого дали гроші на ремонт державних доріг та на ремонт місцевих доріг. В цьому році Херсонська область вперше за 26 років отримає кошти на ремонт ваших доріг. Це стосується доріг місцевих і до 20% коштів з 400-т мільйонів можна спрямовувати на ремонт міських доріг. Зараз у Херсоні будується мостоперехід.

Він пояснив, що державний бюджет, перед усім, опікується станом доріг державного значення, обласна влада – місцевими дорогами, місцеве самоврядування – дорогами у населених пунктах.

-        Ми створили джерело – дорожній фонд, розробили стратегію: коли, що і в якій черговості буде будуватись та ремонтуватись, - каже Омелян. – Всі тендери відбуваються через портал Прозоро, кожна компанія, яка будує дороги, дає гарантію від 5 до 10 років. З 1 січня 2018 року 50% акцизу за пальне іде у дорожній фонд. В цьому році це 75%, а з наступного року 100% з акцизу на пальне буде йти на наші дороги. До 2018 року ці кошти йшли на будь що, крім доріг.

Омелян нагадав, що в Україні 170 тисяч кілометрів доріг, за останні 4 роки вдалось відбудувати більше 7 тисяч кілометрів доріг зі 97% зруйнованих.

Читайте також: Дороги у Херсоні кращі, ніж у сусідів – міністр інфраструктури.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину