Pik
Сьогодні, 18 серпень 2019
16.04.2014
140
0

Звернення прокурора Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Павла Богуцького

Звернення прокурора Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Павла Богуцького до громадян у східних та південних областях

Події останнього часу, які відбуваються на теренах східних та південних областей України, засвідчують всю гостроту та небезпеку ситуації, що склалася.
Виступи людей, які демонструють свою політичну позицію, екстремістські особи використовують для розпалювання сепаратистських настроїв. Мешканців Сходу і Півдня штовхають на озброєний спротив органам державної влади та правоохоронним органам, захоплення адміністративних будівель, блокування військових частин, де зосереджені бойова техніка, зброя та бойові припаси.
Усі ці акції далекі від мирних. Спроби захоплення військових частин, зброї та боєприпасів нічого спільного з мирним протестом не мають і каратимуться за Кримінальним законом.
Так, Донецька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 262 КК України (розбій з метою викрадення вогнепальної зброї, бойових припасів). Триває досудове розслідування.
Нагадую, що санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.
Усім громадянам варто добре усвідомити невідворотність покарання за подібні дії.
Закликаю жителів Донецької та Луганської областей: не піддавайтеся на провокації, не порушуйте вимоги чинного законодавства!
Не йдіть на поводу у терористів, які підбурюють до участі в акціях, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності України!
Пам'ятайте, що усі свої права можна реалізувати у законний спосіб, що саме і передбачено Конституцією та Законами України. А діям провокаторів усіх мастей буде надана належна правова оцінка.
Звертаюсь і до українських військовослужбовців. У кожного з вас достатньо свідомості та розуму, аби не реагувати на інформаційну пропаганду і гідно виконати свій військовий обов'язок, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, як і належить за Конституцією, законами України та статутами Збройних Сил України.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину