Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
05.02.2020
665
0

Зведений бюджет отримав 632 мільйони гривень «херсонських» податків

Зведений бюджет отримав 632 мільйони гривень «херсонських» податків

За перший місяць 2020 року платники податків Херсонщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 632,4 млн. грн. податків та зборів. Податкові відрахування херсонських платників зросли на 39 млн. грн. більше ніж торік - повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Надходження місцевих бюджетів нашої області зросли на 36,4 млн. грн. або 111 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 382,7 млн. грн. податків. До державного бюджету херсонські бізнесмени перерахували 249,7 млн. грн. або на 2,6 млн. грн. більше минулорічного періоду 2019 року.

Також бізнес-спільнота Херсонщини на 33,4 млн. грн. збільшила сплату єдиного соціального внеску та протягом січня цього року спрямувала 329,5 млн. грн. ЄСВ на казначейські рахунки області.

Завдяки платникам податків нашої області, які чесно виконують свій конституційний обов’язок та своєчасно сплачують кошти до бюджетів усіх рівнів, стабільно наповнюються державні та місцеві скарбниці, вчасно надходять кошти для зобов’язань держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину