Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
24.12.2018
603
0

Зупинки у Херсоні: не «розумні», але торгові

Зупинки у Херсоні: не «розумні», але торгові

Міський голова Херсона повідомив про те, що скандального зупиночного комплексу на Текстильників не буде – він відмовив у подовженні дозволу на встановленні цього об’єкту. Крім того, він розповів, хто вирішує, якими мають бути у Херсоні зупиночні комплекси. 

Про це міський голова Херсона Володимр Миколаєнко повідомив під час свого телезвіту за 2018 рік на телеканалі «Скіфія», передає ПІК.

«Була надано дозвіл на будівництво цього об’єкту. Наша місцева архітектурно-будівельна інспекція з’ясувала там порушення і зупинила будівництво. По великому рахунку, там не тимчасова була споруда, там заливались фундаменти. Ця справа перейшла в судовий процес. І дозволи закінчились. Не так давно буквально тиждень тому я отримав від них заявку стосовно подовження дозволу на встановлення цієї споруди, я відмовив у будівництві цього об’єкту», - заявив міський голова.

За його словами, видача дозволів на таке будівництво, залежить від волі депутатів міської ради.

«Що стосується дозволів на будівництво зупиночних комплексів, то це у нас відбувається по рекомендації депутатської комісії. Вони саме розглядають, дають рекомендації, якщо воно відповідає законодавству, то дають такі дозволи.

Єдине в мене було прохання, я ще до початку цієї каденції збирав цих депутатів, просив, що, друзі, якщо ви даєте такі дозволи, треба певні вимоги виставляти до цих забудовників, щоб соціально навантажити. Встановити це електронне табло, щоб якщо ми сьогодні маємо інформацію в інтернеті по руху автобусів і тролейбусів, щоб воно як в інших містах європейських сучасних, було також на табло, щоб люди знали, скільки чекати тролейбуса, того чи іншого автобуса», - сказав мер.

Треба відзначити, що так звані «розумні» зупинки вже не дивина для інших обласних центрів України.

Нагадаємо,  як передавав ПІК, в обласному центрі 255 офіційних зупинок, але далеко не всі є комунальними. За стан 106 таких громадських місць, в тому числі й під час негоди, відповідає КП «Бюро естетики і реклами» Херсонської міської ради. Йдеться про зупинки, на яких є навісні конструкції, але немає магазинів. А от зупинками, де містяться торговельні точки, мають опікуватися підприємці.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину