Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
31.10.2018
705
0

Конспірологія чи бардак: в’язня Кремля просили вийти на зв’язок?

Конспірологія чи бардак: в’язня Кремля просили вийти на зв’язок?

На офіційному сайті Херсонської мерії з’явилась інформація «Їх розшукують Збройні Сили України», де у списку тих, кого розшукують під номером 18 значився - «солдат ШУМКОВ Олександир Сергійович, 1989 р.н.», передає ПІК.

«Даним військовослужбовцям пропонується звернутися до керівництва Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату (м. Херсон, пров. Й. Пачоського, 72) або до Херсонського зонального відділу. ВСП(м. Херсон, вул. Червонознаменна, 32)», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, херсонець Олександр Шумков нині є бранцем Кремля і перебуває в ув’язненні вже більше року. Справу проти нього вважають політично вмотивованою. Долею Шумкова переймаються США та Британія. У в’язниці Шумков оголосив голодування.

Читайте також: Поліція розслідує справу про викрадення херсонця Олександра Шумкова

ПІК звернувся 30 жовтня за коментарем до Людмили Шумкової – тітки Олександра.

«Я навіть не знаю, що тут можна сказати, - каже Людмила Шумкова. – Дійсно, дані – прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження та звання співпадають з даними Олександра. Тут одне з двох – або якісь конспірологічні теорії і хтось це робить навмисно. Або це просто бардак. Не лише в Україні, але й у світі знають, де знаходиться Шумков. Вони пропонують звернутися до військкомату – я не знаю, яким чином він може це зробити. Брюссель знає, де знаходиться Шумков, тому що була спільна заява після саміту Україна – ЄС. У пункті 8 вказано, що Брюссель закликає звільнити всіх незаконно затриманих та ув'язнених громадян України, окремо зазначене прізвище Олександра Шумкова. Порошенко 16 червня заявив, що увесь світ став на підтримку голодуючих Балуха, Сенцова, Шумкова. Президент Порошенко знає, де знаходиться Шумков, а військкомат не знає? Вони пропонують Шумкову звернутися до них – яким чином. Як він перебуває у розшуку, якщо місцезнаходження його відоме».

У мерії Херсонської міської ради пояснили: розмістили список на прохання міського об’єднаного військкомату.

Після того, як кореспондент ПІК 31 жовтня звернувся телефоном за коментарем у військкомат з приводу появи у списку особи, дані якої співпадають з даними Олександра Шумкова, список відкоригували – номер 18 зник. Проте у військкоматі пояснили – списки складають не вони, і запросили за коментарем прийти особисто у військкомат у прийомні дні.

Нагадаємо, у березні 2018 року  військова прокуратура  вже заявляла, що Шумков, який тоді вже був у в’язниці в Росії,…дезертир. З того часу ситуація змінилась -  долею Шумкова почали перейматися українська  влада, міжнародні організації. 

 file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину