Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
22.01.2019
159
0

Зростання економіки допоможе зробити Україну сильною та єдиною - ПутіловI Новости Херсона

Зростання економіки допоможе зробити Україну сильною та єдиною - Путілов

- Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя з моменту проголошення Акту злуки України, - зазначив Андрій Путілов у своєму коментарі щодо Дня Соборності України. - Ця знакова історична подія, переосмислювати яку випала доля нашому поколінню. Ми відзначаємо День Соборності у ситуації, коли маємо окуповані Донбас і Крим.

Він нагадав, що у листопаді 2018 року в 50 кілометрах від анексованого Криму у Лазурному на Херсонщині разом з Федерацією легкої Атлетики України проведено перший відкритий Чемпіонат Криму з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів. На змагання приїхали спортсмени з декількох областей України, представники кримської федерації. Для останніх - це можливість виступати під прапором України, це шанс брати участь в міжнародних змаганнях, робити успішну спортивну кар'єру.

  • Чемпіонат, що пройшов на новій легкоатлетичній арені в "Прибрежному", якраз і став тією об'єднуючою подією, яка так необхідна для соборності України, - вважає Андрій Путілов. - Лише словами, політичними гаслами ніхто не об'єднає Україну. Це ми вже зрозуміли за багато років. Потрібні конкретні економічні реформи, дерегуляция бізнесу, конкурентне середовище, що дозволить підняти рівень життя людей, приведе до створення середнього класу. Зростання економіки - одна з основних умов, яка допоможе нам повернути окуповані території і зробить нашу країну сильною, незалежною і єдиною!

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину