Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
21.12.2019
930
0

Зроблено перший крок до створення обласного закладу для бездомних громадян

Зроблено перший крок до створення обласного закладу для бездомних громадян

З вкрай болючою проблемою на початку грудня звернулися Херсонської обласної ради представники громадськості. Обговорювали питання відсутності на території області та безпосередньо у Херсоні центра для реінтеграції бездомних громадян, де люди, які опинилися у скрутних життєвих умовах могли б отримати юридичну, психологічну допомогу та мати можливість у теплі переночувати та поїсти. Ситуація зазвичай загострюється з настанням зими. Щорічно від переохолодження на вулицях гинуть до двох десятків безпритульних. Крім того, десятки людей раптово помирають, тому що мають важкі хвороби, але не отримують медичної допомоги. Про це повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Під час зустрічі з представниками Обласного християнського благодійного фонду «Ісус» та ГО «Мрії Таврії» з’ясувалася, що основна проблема полягає у неможливості віднайти приміщення, яке б можна було силами небайдужих громадян та міжнародних організацій відремонтувати та обладнати під Центр для реінтеграції бездомних громадян.

Профільна комунальна комісія обласної ради підтримала винесення цього питання на розгляд сесії. Крім того, депутати виявили бажання надати допомогу фонду з облаштування приміщення.

На сесії Херсонської обласної ради 20 грудня депутати надали дозвіл комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради на укладання договору позички з благодійним фондом «Ісус» на приміщення по проспекту Сенявіна, 25, терміном на 2 роки 11 місяців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину