Pik
Сьогодні, 19 Февраля 2019
28.08.2018
1222
0

ЗНО 2018: рейтинг шкіл Херсона

ЗНО 2018: рейтинг шкіл Херсона

Рейтинг шкіл Херсона за результатами ЗНО опублікував інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua», передає ПІК.

Краще всіх склали ЗНО випускники Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міськради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті – цей навчальний заклад посів у рейтингу перше місце.

До п’ятірки кращих увійшли також Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міськради, Недержавне навчально-виховне об’єднання "Дошкільний заклад-спеціалізована школа I-III ст. "ХАБАД" з поглибленим вивченням івриту та англійської мови", Херсонський ліцей Херсонської обласної ради, Херсонська спеціалізована школа I-III ст. № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міськради.

Останнє, 60-те місце, у рейтингу посіл Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №2 м. Херсона", де тільки 52% випускників склали ЗНО. Також невтішний результат продемонстрував Державний начальний заклад "Херсонський професійний суднобудівний ліцей", де тільки 47% учнів скали ЗНО, проте за загальним рейтингом цей навчальний заклад посів передостаннє місце.

Проте у минулому році на сайті Міністерства освіти і науки України обублікувли заяву Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, де вона зазначила, що не підтримує складання таких рейтингів шкіл:

«Я абсолютна противниця рейтингування шкіл за результатами ЗНО, адже це оцінювання створене для перевірки знань учня, але не відображає прогрес школяра у навчальному закладі. У багатьох цивілізованих країнах для визначення рейтингу шкіл використовується специфічний показник «додана освітня вартість» – він враховує початковий рівень учнів, що навчаються в школах, їхній соціальний стан та прогрес, якого вдалося досягнути учню в школі».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину