Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
08.06.2016
131
0

«Зниклий» поверх учкомбінату планують включити до комунального майна

«Зниклий» поверх учкомбінату планують включити до комунального майна

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку депутати підтримали пропозицію про винесення на сесію питання про включення до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області частини нежитлового приміщення першого поверху за адресою: м. Херсон, просп. Сенявіна, 25.

Як відзначив, доповідаючи з цього питання Юрій Рожков, голова постійної комісії обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту, мова йде про ситуацію довкола майна комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» обласної ради.

«Проводилась перевірка Агенцією розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад області. З'ясовано, що є документація про власність на другий поверх, а на перший - ні», - повідомив Ю.Рожков.

«Перший поверх при цьому хтось здає в оренду», - відзначила заступник голови облради О.Рукавішнікова.

Нагадаємо, під час проведення, за дорученням голови облради А.Путілова, аналізу фінансово-господарської діяльності комбінату, фахівці Агенції розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад області виявили факт відсутності документів приналежності першого поверху приміщення, на другому поверсі якого нині знаходиться згаданий обласний навчально-курсовий комбінат. При цьому, офіси на першому поверсі невідомі особи здають в оренду, про що свідчать об'яви на самій будівлі.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину