Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
03.07.2019
9280
0

Програма та біографія кандидата у народні депутати по 186 округу Демчука Олександра

Знайомтеся: Олександр Демчук, кандидат у народні депутати по 186 округу

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 186 в порядку самовисування 

Демчука Олександра Анатолійовича

Шановні виборці!

Я, Демчук Олександр Анатолійович, народився та виріс в простій сільській родині в смт Лазурне і все життя прожив на Херсонщині. Моя мама все життя працює в Будинку культури, а батько працював і вчителем, і директором комунального господарства. Після школи я вступив до Херсонського педагогічного університету на інженерно-педагогічний факультет. По закінченню університету, як і всі молоді люди, я зіштовхнувся з проблемою, що робити далі. Тим більш, я вже мав родину, і треба було її забезпечувати. Поступово почав будувати свій бізнес, але на цьому шляху було дуже багато перешкод та проблем. Отже, зі свого досвіду знаю, як важко приходиться молоді жити, працювати та розвиватися в нашій країні. Починав свій трудовий шлях з інженера комунального господарства смт Лазурне. Жодного дня не працюючи на чиновницьких посадах, був двічі обраний депутатом Лазурненської селищної ради, став успішним підприємцем. Створивши свій бізнес, не виводив зароблені кошти в офшори, а вкладав їх в розвиток рідного селища, в працьовитих людей та талановиту молодь. З 2005 року працюю у сфері пасажирських перевезень. У 2008 році відкрив у Лазурному автостанцію, якої ніколи раніше не було; а у 2019 році побудував нову сучасну будівлю автостанції.

Рішення балотуватися в народні депутати я прийняв тому, що живу серед людей цього краю, знаю проблеми земляків, потреби нашого регіону, відчуваю в собі сили для того, щоб на посаді народного депутата працювати для людей, разом з ними, а не зрадити виборців, як то бувало в нашій країні не раз. Тому, набравшись певного життєвого досвіду та знань, прийняв рішення балотуватися в народні депутати України, щоб допомогти змінити життя в нашій країні на краще!

На території виборчого округу № 186 я зобов’язуюсь:

Виступати за впровадження системи обов’язкового медичного страхування та покращення рівня медицини в сільській місцевості. 

Забезпечити державну підтримку капітального ремонту доріг Херсонщини та особливу увагу приділити курортним напрямкам (дороги смт Лазурне – м. Скадовськ, смт Лазурне – м. Херсон (бетонка), та смт Лазурне – с. Приморське)

Захищати довкілля Херсонщини, а саме: боротися проти незаконної вирубки лісу.

Розвивати Херсонщину туристичну, створювати сприятливий інвестиційний клімат для туристичного бізнесу.

В своїй роботі я буду працювати згідно наступних програмних засад.

По перше, банківська та фінансова сфера потребують змін:

1. На законодавчому рівні зобов’язати державні банки відкрити та утримувати відділення у малих містах та селах.

2. На законодавчому рівні треба розробити програми доступного кредитування молодих сімей для придбання житла з мінімальними відсотковими ставками;

3. Зробити доступним кредитування малого та середнього бізнесу та сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств;

4. Зменшити податки для малого бізнесу та запровадити податкові канікули при відкритті нових підприємств, які створюють робочі місця;

Зміни центральної влади.

Запровадити механізм відкликання депутатів.

Скасувати депутатську недоторканість за скоєння кримінальних та економічних злочинів. 

Ухвалити Закон про незаконне збагачення в новій редакції. 

Місцеве самоврядування.

Перше і головне – довести до логічного завершення реформу децентралізації.

Скасувати інститут державних адміністрацій, передав їх повноваження виконавчим комітетам рад відповідного рівня.

Ухвалити Закон «Про місцевий референдум».

Запровадити проведення місцевих виборів на мажоритарній основі, обрати депутатів, міських, селищних, сільських голів в два тури.

Вдосконалення податкової системи.

Зменшити кількість податків.

Ввести додаткове податкове навантаження на підприємства, які використовують офшорні схеми.

Соціальний захист.

Упорядкувати систему пільг. Застосувати індивідуальний підхід до надання пільг з урахуванням рівня життя кожного пільговика. 

Запровадити систему, за якої громадяни самостійно за рахунок коштів єдиного соціального внеску будуть обирати та сплачувати медичну страховку, пенсійне страхування та інші види обов’язкового соціального страхування.

Сприяти впровадженню в дію Закону про монетизацію пільг для проїзду в громадському транспорті та покращенню якості пасажирських перевезень в сільській місцевості.

Розвиток села.

Державна підтримка сільськогосподарських підприємств, забезпечення їх обладнанням на лізинговій основі.

Відновити мережу соціальних послуг у сільській місцевості, створити умови, за яких молодь залишиться працювати у селі.

Підтримка на державному рівні будівництва житла для молодих фахівців у сільській місцевості.

Молодіжна політика

Спортивна молодь – здорова нація. Зробити дитячий спорт доступним кожному у селі та в місті. Сприяти розвитку спортивних клубів та секцій за рахунок державного фінансування.

Сприяти збільшенню заробітної плати для молодих спеціалістів, щоб вони були зацікавлені працювати в Україні, а не за кордоном.

Зробити, насправді, безкоштовну освіту, без додаткових шкільних зборів на ремонти. Впровадити програму по додатковому державному фінансуванню ремонтів шкіл та дитячих садочків, та для закупівлі сучасного обладнання.

Шановні виборці! Будучи обраним народним депутатом України хочу запевнити, що буду відстоювати проукраїнську позицію та підтримувати Європейський напрямок розвитку нашої держави! Звичайно, що сам я не впораюся з усіма проблемними питаннями, але я дуже сподіваюся, що ми разом зможемо все здолати!

Зробимо Херсонщину кращою разом!

 

Біографія кандидата у народні депутати України по виборчому округу 186

Демчука Олександра Анатолійовича

Народився 18.06.1981 року в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області.

Громадянин України. Проживає на території України 37 років.

З 1987 року по 1998 рік навчався в Лазурненській загальноосвітній школі I-III ступенів, де здобув повну середню освіту.

З вересня 1998 року по червень 2003 року навчався в Херсонському державному університеті на інженерно-педагогічному факультеті, де здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Професійна освіта» освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст.

2003-2005 роки працював у КП «Фрегат» Лазурненської селищної ради на посаді головного інженера.

З 2005 року по теперішній час займається підприємницькою діяльністю у сфері пасажирських перевезень та надання автостанційних послуг.

У 2008 році побудував та відкрив автостанцію "Лазурне АС".

З 2010 року по теперішній час є депутатом Лазурненської селищної ради двох скликань. Очолює постійну депутатську комісію з питань адміністративно-територіального устрою, врегулювання земельних відносин та будівництва, охорони навколишнього середовища, питань законності, запобігання корупції, захисту прав та свобод громадян, депутатської діяльності та етики (мандатна), дотримання регламенту ради та взаємодії з правоохоронними органами Лазурненської селищної ради.

Безпартійний. Судимість відсутня.

Фізична особа-підприємець - ПП «САЛЕН-АВТО» – директор.

Одружений. Дружина – Демчук Олена Миколаївна. Двоє дітей: донька Демчук Марина, 2000 р.н. та син Демчук Максим, 2007 р.н.

Проживає - Херсонська область, Скадовський район, смт Лазурне, вул.Центральна (Леніна). 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину