Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
09.04.2019
3472
0

Зйомки на Херсонщині закінчилися трагедією

Зйомки на Херсонщині закінчилися трагедією

Знімальна група національного телеканалу втратила одного з своїх членів під час роботи на Херсонщині, пвідомляє "Новий день".

Вона знімала сюжет на Арабатській стрілці, і під час вечірнього відпочинку оператору групи закортіло самому перевірити принади південного курорту. Він роздягся, і стрибнув у гаряче джерело сторч головою. Та оскільки заглибина біля джерела була дуже мілководною, необережний  любитель екстриму вдарився головою в дно. Його відвезли спершу до районної, а потім транспортували і в реанімацію обласної клінічної лікарні Херсона. Пацієнт уже прийшов до тями, але в нього зламано хребет, та ще й пошкоджено нервові закінчення, а руки й ноги внаслідок цього паралізувало. Як тільки стан 34-річного чоловіка стабілізується, його планують евакуювати для подальшого лікування до київського Інституту нейрохірургії.

До речі, це вже далеко не перший нещасний випадок на гарячих джерелах Арабатки. Щороку тут травмуються чи навіть гинуть по кілька приїжджих. Одні приймають цілющі процедури у спеку після розпивання горілки, і в гарячій воді тонуть через зупинку серця. Іінші переоцінюють свої фізичні можливості, і потерпають через раптові «стрибки» артеріального тиску. Буває, що й кінцівки ламають якраз внаслідок необережних стрибків на мілину. Все забуваємо, що обережність і на курорті не завадить, тому й розплачуємося здоров’ям, намагаючись оздоровитися.  

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину