Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
19.02.2021
587
0

Зимова Херсонщина продовжує дивувати туристів

Зимова Херсонщина продовжує дивувати туристів

Чим приваблює гостей зимова Херсонщина, куди варто навідатися в холодну пору року, та про сільський зелений туризм як популярний напрямок говорили  в прямому ефірі телеканалу «UA: Херсон». Гостем програми «Сьогодні. Головне» став начальник управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Микола  Шаповал.

«Минулого року ми оголосили, що туристичний сезон на Херсонщині ніколи не закінчується. Херсонщина туристична приваблива цілий рік й ця інформація прийшлася до душі нашим гостям. Зараз ми спостерігаємо активні туристичні потоки до термальних джерел, не зупинялося  приймання відвідувачів у Олешківських пісках, полюбилося туристам зимове катання на байдарках та каяках, відбуваються екскурсії Херсоном», – зазначив Микола Шаповал.

Туристи відправляються у зимові подорожі аби отримати незвичайні емоції та враження. В першу чергу подорожувальники їдуть на морські узбережжя та до природних локацій. Адже кожна пора року вносить свій присмак у загальний образ того чи іншого туристичного куточку. Зимове море притягує своєю величчю, засніжені бархани пустелі дивують неземними  краєвидами. Окрім того, туристи мають значний інтерес до пам’яток культури та архітектури. На піці популярності залишаються екскурсії Херсоном, Новою Каховкою  та поїздки до автентичного шато князя П.М. Трубецького.

Активно розвивається на Херсонщині й сільський зелений туризм. Візити до подібних садиб мають великий попит серед гостей області, однак більшість туристів обираються для подібних візитів. Одна із природних локацій, яка припала до душі туристам й не здає свої позицій навіть взимку, – Станіславські скелі. Місцеві жителі готові приймати туристів й навіть приваблюють їх незвичними цікавинками.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину