Pik
Сьогодні, 06 Грудня 2020
18.07.2017
416
0

Журналістам яких українських видань передадуть "сонячні херсонські привіти"

Журналістам яких українських видань передадуть "сонячні херсонські привіти"

Прес-служба Херсонської облдержадміністрації ознайомилася з публікаціями журналістів - учасників прес-туру по Херсонщині і визначила трьох авторів, які отримають обіцяні «сонячні херсонські привіти» - футболки з написом «Херсонщина - шлях до вражень». Про це повідомила у Фейсбук прес-секретар голови ОДА Елеонора Гуськова, передає ПІК.
Відвідали журналісти 5-ти областей України Херсонщину у рамках проекту «Схід та Захід разом», який здійснювався спільно з громадською організацією Інтерньюз та агентством США з міжнародного розвитку USAID. Журналісти побували в Асканії-Новій, на Кам'янській Січі та інших цікавих місцях Херсонщини. На сам кінець туристичної подорожі журналісти спілкувалися з головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим і обговорити з ним нагальні питання, вирішення яких ще більше посилило б туристичний потенціал регіону.
Враження від подорожі  журналісти висвітлили у своїх публікаціях. Авторам найкращих матеріалів пообіцяли подарувати футболки з написом «Херсонщина - шлях до вражень», такі ж яскраво-жовті, як і вся Херсонщина.
Прес-служба облдержадміністрації ознайомилася з публікаціями учасників прес-туру і визначила трьох авторів, які отримають «сонячні херсонські привіти»:
Юлія Сабаєва, видання «Телегазета» м.Старобільськ Луганська область. За широкий спектр висвітлення туристичних родзинок Херсонщини: «Туризм: місцеві ресурси», «Винний туризм», «Жителі Асканії-Нова».
Гоголь Діана, видання Тернопільські експрес-новини «Терен», за цікавий фоторепортаж та позиціонування відпочинку на Херсонщині як альтернативи закордонню. Публікація «Тернополянам не потрібно їхати на Мальдіви, в Україні є свої» набрала близько 50-ти тисяч переглядів. Посилання http://teren.in.ua/2017/06/06/ternopolyanam-ne-potribno-yihaty-na-maldivy-v-ukrayini-ye-svoyi-fotoreportazh1/

Чертушкін Володимир, газета «Приазовський робочий» м. Маріуполь, за тверезий аналітичний погляд на проблеми і перспективи туристичної галузі Херсонської області. Матеріал «На Херсонщині журналісти обговорили проблеми туризму». Посилання http://pr.ua/news.php?new=47582
«Дякуємо усім журналістам за участь. Нам було цікаво ознайомитися з вашим неупередженим поглядом на Херсонську область. Завжди готові до співпраці!», - написала Е.Гуськова.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину