Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
Анонс
07.11.2017
130
0

Житомирський письменник презентує свою книгу у Херсоні

Житомирський письменник презентує свою книгу у Херсоні

Сьогодні, 7 листопада, у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова письменник Симор Гласенко, який родом із Житомирщини, презентуватиме свою нову книгу – кримінальну драму «Нуар по-українськи», що побачила світ у «Видавництві 21».

Про це повідомляє прес-служба міськради, передає ПІК.

Початок заходу о 16.30.

Презентація відбудеться у рамках другої половини промотуру роману, який стартував 14 вересня у львівській книгарні «Є» під час XXIV Форуму видавців, охопив книгарні «Є» Тернополя та Івано-Франківська. Також Симор Гласенко презентував свій роман читачам Чернівців та Ужгорода. У листопаді, крім Херсона, автор відвідає з презентаціями книгарні «Є» Дніпра, Запоріжжя, Вінниці, Хмельницького.

Основні події роману «Нуар по-українськи» розвиваються у Києві, Чернівцях, охоплюючи й інші міста. Його персонажі потрапляють у пастку чужої гри, стають маріонетками, самі того не підозрюючи, оскільки перебувають у полоні власної несподіваної пристрасті.

Автору вдалося створити текст, що відповідає канону літературного субжанру нуару: напружений сюжет, який тримає до останніх рядків, девіантні особисті, які руйнують себе та інших, натуралізм, фатальні жінки і фатальні пристрасті, соціальні, психологічні, морально-етичні проблеми, поведінка людей у ситуаціях вибору, злочини, мотивація яких має таке задавнене коріння, що мимохіть згадується вендетта.

Під час презентації автор розповість про роботу над романом, специфіку жанру, можна буде поміркувати про органічність нуару українській літературі, про «Нуар по-українськи» у вітчизняному та світовому літературних контекстах, про роль масової літератури, поділиться своїми враженнями від першої половини промотуру. Зрештою, «Нуар по-українськи» провокує багато тем і обіцяє несподівані повороти розмови.

Симор Гласенко, «Видавництво 21», бібліотека ім. Б.Лавреньова запрошують усіх любителів цікавої та якісної жанрової літератури на презентацію.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину