Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
17.05.2019
554
0

Жителям Херсонщини нараховано 16 мільйонів гривень дотацій на телят

Жителям Херсонщини нараховано 16 мільйонів гривень дотацій на телят

В Херсонській області завершено перший етап прийому документів на отримання дотацій для фізичних осіб – власників ВРХ в рамках реалізації урядової програми з підтримки галузі тваринництва, повідомляє Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА, передає ПІК.

Повідомляється, що за перші 4 місяці 2019 року дотації нараховані 5054 фізичним особам, жителям Херсонщини на 11 тисяч голів молодняку ВРХ у загальній сумі 16 млн грн.

Для порівняння – за весь минулий рік 4830 жителів Херсонської області отримали дотації на суму 14,8 млн гривень.

Зазначається, що згідно цьогорічних змін, програма передбачає надання дотації фізичним особам, що утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також за молодняк, набутий шляхом переміщення від інших власників. Власники молодняку можуть отримати (в залежності від віку молодняка) до 2500 гривень дотації на кожну голову ВРХ до 13 місячного віку.

Для отримання коштів необхідно здійснити ідентифікацію тварин шляхом біркування та реєстрації, зібрати мінімальний пакет документів та подати їх до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади. Бюджетні кошти надійдуть на поточний рахунок відкритий у банку.

Департаментом агропромислового розвитку спільно з представниками органів місцевого самоврядування проводиться робота щодо популяризації даної програми серед жителів регіону.

Документи приймаються протягом року в порядку черговості -  до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину