Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
05.06.2017
728
0

Жителів Херсонщини закликають зробити гарну справу для захисту довкілля

Жителів Херсонщини закликають зробити гарну справу для захисту довкілля

Сьогодні, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, жителів області закликали зробити хоч один крок для покращення стану довкілля.
З відповідним зверненням до жителів Херсонщини звернувся на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Попутько, директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА, передає ПІК.
«Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації і я особисто закликаємо жителів області бути не байдужими до нашого природного середовища. Цей день - прекрасна нагода зробити хоч один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться від поїздки в авто, хтось посадить дерево, а інший прибере сміття в своєму дворі. Друзі пам'ятаєте що чисте довкілля і свіже повітря, це наш спільний внесок у здоров'я наших нащадків! Вітаю усіх колег з нашим професійним святом!», - написав Ю.Попутько.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який щороку 5 червня привертає увагу людей на проблеми екології, проводиться під егідою Організації Об'єднаних Націй. Головна мета свята - стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.
Свято відзначається з 1972 року. Тоді вперше було заявлено на весь світ про серйозні проблеми навколишнього середовища. Учасники історичної Стокгольмської конференції вирішили заснувати це свято, щоб сприяти просуванню ідеї бережливого ставлення до природи.
В ООН стверджують, що тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Важливо також реалізовувати ці ідеї локально, щоб кожна людина взяла участь у прибиранні території, змогла усвідомити всю важливість охорони навколишнього світу.
Заходи до цього свята проводяться в більшості країн світу як на державному рівні, так і на рівні невеликих колективів, дворів, кварталів.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину