Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
28.07.2016
140
0

Жителі Херсонщини зможуть шукати роботу через Фейсбук

Жителі Херсонщини зможуть шукати роботу через Фейсбук

Відтепер, шукачі роботи можуть ознайомитись із вакансіями на офіційних сторінках обласних центрів зайнятості у Facebook.

Про це повідомляє Херсонський обласний центр зайнятості.

«Багато шукачів роботи зареєстровані у Facebook і проводять там немало часу. Щоб зацікавити їх до економічно активної діяльності ми починаємо використовувати цю соціальну мережу. Публікувати там будуть не тільки вакансії, але й мотивуючі матеріали та поради для саморозвитку», - зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

За його словами, база вакансій служби зайнятості налічує понад 40 тисяч пропозицій. Проте у соцмережі будуть публікуватися лише найцікавіші чи рідкісні пропозиції ринку праці. Мета таких публікацій не ознайомити шукача роботи з усіма вакансіями, а зацікавити звернутися до найближчого центру зайнятості за консультацією.

«Обіцяю, спамити не будемо. Такий крок є логічним продовженням оголошеної реформи. Наразі ми ще розробляємо новий сайт пошуку роботи та інтегруємо його до усіх найбільш популярних інтернет-сервісів у світі. Сподіваюсь, у найближчі кілька місяців ви зможете їх побачити», - підкреслив Кравченко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину