Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
10.06.2016
252
0

Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Останніми днями у Херсоні все більше з'являється бордів, які інформують городян про нові можливості отримання державних послуг онлайн за допомогою Інтернет-платформи iGov (https://igov.org.ua/).

З ініціативи волонтерів та за підтримки органів влади по всій Україні, і на Херсонщині зокрема, активно впроваджується сучасна система дистанційного надання адміністративних послуг. Так, жителі Херсона вже можуть отримати 40 електронних послуг, у тому числі щодо реєстрації ФОП або юридичної особи, одержання інформації про право власності та речові права, витягу з Єдиного державного реєстру МВС або відомостей з Державного земельного кадастру.

Це значно спрощує комунікацію громадян з владою, позбавляє відповідний процес корупційної складової. Надання адміністративних послуг онлайн особливо важливе й для вирішенням нагальної проблеми величезних черг у міському ЦНАПі.

Відзначається, що в інших містах нашої області, зокрема в Каховці, кількість послуг, які можуть отримати громадяни через Інтернет-портал iGov, ще більша.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину