Pik
Сьогодні, 19 Октября 2019
10.06.2016
129
0

Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Останніми днями у Херсоні все більше з'являється бордів, які інформують городян про нові можливості отримання державних послуг онлайн за допомогою Інтернет-платформи iGov (https://igov.org.ua/).

З ініціативи волонтерів та за підтримки органів влади по всій Україні, і на Херсонщині зокрема, активно впроваджується сучасна система дистанційного надання адміністративних послуг. Так, жителі Херсона вже можуть отримати 40 електронних послуг, у тому числі щодо реєстрації ФОП або юридичної особи, одержання інформації про право власності та речові права, витягу з Єдиного державного реєстру МВС або відомостей з Державного земельного кадастру.

Це значно спрощує комунікацію громадян з владою, позбавляє відповідний процес корупційної складової. Надання адміністративних послуг онлайн особливо важливе й для вирішенням нагальної проблеми величезних черг у міському ЦНАПі.

Відзначається, що в інших містах нашої області, зокрема в Каховці, кількість послуг, які можуть отримати громадяни через Інтернет-портал iGov, ще більша.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину