Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
18.10.2019
716
0

Землю на кордоні з Кримом захопили за корупційною схемою

Землю на кордоні з Кримом захопили за корупційною схемою

У ГБР відкрили справу за фактом самовільного захоплення земель водного фонду на адміністративному кордоні з Кримом на дорозі «Херсон - Сімферополь». Про це редакції 368.media стало відомо з матеріалів кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК. Передає ПІК.

Чиновників Каланчацької РДА та управління Північно-Кримського каналу підозрюють у змові з поліцейськими і приватним бізнесом. Спочатку 1 лютого 2015 року керівництво ПП «Імперія-Агро» у змові з чиновниками управління незаконно без дотримання всіх необхідних норм уклало договір нібито земельного сервітуту, що передбачає можливість доступу на земельну ділянку, прокладання інженерних мереж та розміщення двох торговельних павільйонів на дорозі «Херсон - Сімферополь ». Термін дії договору - до 2040 року.

Однак, після цього глава ПП «Імперія-Агро» в результаті змови з чиновниками Каланчацької РДА отримав спочатку два паспорти прив'язки, а після ще один. Після цього ПП «Імперія-Агро» уклало договір з ТОВ «Інформ Транс Сервіс», віддавши останнім в оренду частину землі і нежитлове приміщення під автостанцію.

Таким чином в санітарній зоні на землях водного фонду вирубали зростаючі там дерева і замість них в обхід законодавства на адміністративному кордоні з Кримом з'явилися торгові точки, стоянка і автостанція «Каланчак», збитки держави склали понад 340 тис. гривень.

За словами свідків, прикривали все це місцеві поліцейські, які щодня отримували за це гроші.
Суд надав слідству доступ до всіх необхідних документів для вивчення і проведення почеркознавчої експертизи.

Варто також зазначити, що ПП «Імперія-Агро» володіє житель села Костянтинівка Херсонської області Сергій Писаренко та жителька села Нерубайське Одеської області Олена Репка. ТОВ «Інформ Транс Сервіс» володіє житель Чорноморська Одеської області Андрій Морозов, однак керівник і засновник підприємства - все та ж Олена Репка.

Контрольний пункт в'їзду-виїзду «Каланчак» на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонською областю є єдиним місцем повідомлення для українців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину