Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2021
30.07.2017
399
0

Землі підсобних господарств виправних установ виставлять на електронний аукціон

Землі підсобних господарств виправних установ виставлять на електронний аукціон

Міністерство юстиції України після завершення інвентаризації земель, що офіційно знаходяться у підпорядкуванні вітчизняних виправних установ, виставить ці землі на електронний аукціон по продажу права їх оренди, передає ПІК

Про це поінформував у Херсоні в облдержадміністрації під час круглого столу з представниками агропромислового комплексу області міністр юстиції України Павло Петренко, який минулого четверга перебував у Херсоні з робочим візитом.

"Ми, коли почали реформу тюрем, отримали в спадщину (від Державної пенітенціарної служби України - ред.) 43 тис. гектарів землі. У нас шостий місяць йде реформа, намагаємось провести інвентаризацію (цих земель - ред.) - це така "темна територія", не зрозуміло хто, як і де ці землі використовував. Тому мною було прийнято рішення, ми винесли це питання на Кабмін, Кабмін підтвердив - ми будемо першими в пілоті по продажу права оренди землі через електронний аукціон", - розповів Петренко.

За його словами, для виправних колоній, якщо вони використовують землю для підсобного господарства і вирощування там, наприклад, городини, достатньо не більше 5 тис. гектарів землі.

"Все інше (із 43 тис. гектарів - ред.) гуляє на "чорному ринку". Ми доб'ємо зараз інвентаризацію, і будемо перші пули виставляти на електронний аукціон. Хто дасть кращу ціну - держава гарантує 5 років оренди, офіційний договір (оренди - ред.)", -заявив Петренко.

Як зазначив міністр, гроші, отримані від оренди земель виправних закладів "ми можемо направляти реально на покращення умов тих людей, які потрапили в тюрми".

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину