Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
18.11.2019
689
0

Зеленський роздав ордени херсонським аграріям

Зеленський роздав ордени херсонським аграріям

Двох херсонських аграріїв нагороджено орденами, ще одному присвоєне почесне звання з нагоди  Дня працівників сільського господарства, що його відзначали у неділю, 17 листопада

Про це повідомляє Depo.Херсон із посиланням на відповідний Указ президента України Володимира Зеленського.

Орденом "За заслуги" II ступеня нагороджено тракториста-машиніста Торгового дому "Долинське" Павла Загодиренка. Підприємство розташоване у Чаплинському районі Херсонщини, зайняте вирощуванням сільськогосподарських культур та тваринництвом.

Також орденом "За заслуги" III ступеня нагороджено директора агрофірми "Гаван" Генрі Мелконяна. Агрофірма розташована у Каховському районі, зайнята вирощуванням зернових, овочів, баштанних культур тощо.

Окрім того, присвоєне почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України" директорові сільськогосподарського підприємства "Дружба" Володимиру Луговцю. Підприємство розташоване у Горностаївському районі, зайняте вирощуванням сільськогосподарських культур.  

В Указі йдеться, що херсонці відзначені за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину