Pik
Сьогодні, 27 Травня 2019
07.05.2019
198
0

«Зелені тарифи» в дії. Німецький бізнес збудує вітряки для Сиваша

«Зелені тарифи» в дії. Німецький бізнес збудує вітряки для Сиваша

За повідомленням UA.NEWS Компанія Nordex з Німеччини отримала друге замовлення на поставку вітряків до України. Їх встановлять у вітропарку Сиваш в Херсонській області, передає ПІК

Nordex поставить в Україну турбіни потужністю 113,1 МВт та 29 вітрогенераторів N131/3900 (WT). Також компанія поставляє в Україну першу чергу вітряків на 133 МВт для Сиваської ВЕС.

Вітряки N131/3900 спеціально створені для територій зі слабким вітром. Їх потужність становить 3,9 МВт.

Нагадаємо, один із найбільших генпідрядників на українському ринку альтернативної енергетики Kness Group, планує збудувати в 2019 році для різних інвесторів близько 500 МВт потужностей сонячних електростанцій. Таким чином Kness збільшить обсяг здійснених компанією проектів до 1 ГВт. Зараз група Kness управляє власними СЕС загальною потужністю близько 500 МВт.

У січні 2019 року в Дніпропетровській області запрацювала найбільша в Україні Нікопольська сонячна електростанція компанії «Солар-Фарм-1» потужністю 246 МВт.

Також на Миколаївщині розпочнеться будівництво сонячної електростанціїпотужністю 57,6 МВт.

Норвезька компанія Scatec Solar спільно з партнерами профінансувала сонячну електростанцію на 30 МВт поблизу села Кам’янка Черкаської області, вартістю 35 мільйонів євро. Також Scatec Solar планує збудувати на Миколаївщині сонячну електростанцію потужністю 150 Мегават. Вартість проекту – 180 мільйонів євро.

У жовтні 2018 року запрацювала перша у Зоні відчуження сонячна електростанція Solar Chernobyl потужністю 1 МВт. Вона складається з майже 3,8 тисяч панелей і може задовольнити потреби близько 2 тисяч квартир. Станція збудована на площі 7 гектарів.

Тим часом японські компанії мають намір взяти участь у будівництві нової сонячної електростанції в Чорнобильській зоні.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину