Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2020
09.10.2018
747
0

Зеленчук звинуватив Дроговоза у збагаченні за рахунок дітей

Зеленчук звинуватив Дроговоза у збагаченні за рахунок дітей

Заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук звинуватив депутата облради Ігоря Дроговоза у збагаченні за рахунок дітей, повідомляє «Херсон онлайн», передає ПІК.

За словами Зеленчука, родина Дроговоза володіє контрольним пакетом акцій Олешківського молокозаводу і за 8 місяців за участі саме Ігоря Дроговоза підприємство уклало договори на поставку молочної продукції більше ніж на 5 млн. грн. і лише третина цієї суми пройшла через систему Prozzoro, адже поставки до 14 комунальних закладів не перевищували 200 тисяч гривень.

Проте, з’ясувалось, що молокозавод вказував занижену вартість продукції, а поставки робив по збільшеним цінам. В результаті, на виділену суму комунальні заклади отримували меншу кількість продукції. З початку року молокозавод двічі збільшував ціну на 20%.

Також з’ясувалось, що у дитячі навчальні заклади підрядник поставляв неякісну продукцію: замість сиру та сметани – сирні продукти, в склад яких входили шкідливі для дитячого організму рослинні жири. Цей факт підтверджується експертизою, яку замовила обласна рада.

«Таким чином «заощадження» на здоров’ї дітей та інші махінації дозволили підприємству, що контролюється депутатом Ігорем Дроговозом, незаконно заробити 1 мільйон бюджетних гривень», – зазначає Зеленчук.

Він також наголошує на тому, що з боку депутату Дроговоза здійснювався тиск на керівників комунальних закладів з метою укладення договорів.

1539077202_dscf0150

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину