Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
04.05.2016
144
0

Завтра у Херсоні говоритимуть про можливості області щодо допомоги наркозалежним

Завтра у Херсоні говоритимуть про можливості області щодо допомоги наркозалежним

Завтра в обласному центрі пройде круглий стіл на тему: «Забезпечення сталості послуг для уразливих груп» щодо перспектив подальшого впровадження замісної підтримувальної терапії в області.

Організатори заходу - Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» та департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

Обговорюватиметься стан запровадження в області замісної підтримувальної терапії для хворих на опіоїдну (наркотичну) залежність, про доступ до терапії в умовах зменшення фінансування Глобальним Фондом та про досвід рецептурної форми видачі препаратів замісної підтримувальної терапії.

Для довідки: З січня 2016 року розпочата реалізація проектів за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ)» та Міжнародний БФ «Альянс громадського здоров'я», який фінансуватиме профілактичні програми для уразливих до ВІЛ груп населення в Україні тільки до середини 2017 року.

З другої половини 2017 року життя людей з ВІЛ буде залежати тільки від закупівлі ліків за кошти місцевих бюджетів, від місцевих чиновників і депутатів, від лікарів та фармацевтів. Лікування є основним і життєво важливим компонентом у боротьбі з епідемією ВІЛ.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину