Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
30.05.2016
127
0

Завтра на Херсонщині в рамках проекту «Вода для агросектору» урочисто відкриють два нові об’єкти

Завтра на Херсонщині в рамках проекту «Вода для агросектору» урочисто відкриють два нові об’єкти

Громадська організація «Інститут розвитку аграрних ринків» впроваджує на території Херсонської області проект міжнародної технічної допомоги USAID «Вода для агросектору».

Проект має на меті відновлення інфраструктури систем водопостачання, поліпшення економічної спроможності сільгоспвиробників регіону та конкурентоздатності сільських громад.

Так у рамках Проекту завтра, 31 травня, відбудеться урочисте відкриття введених в експлуатацію об'єктів водопостачання на території Павлівської сільської ради Генічеського району (поливальний водопровід для зрошення земель ТОВ «Агро-Співдружність») та Чкаловської сільської ради Новотроїцького району (напірний польовий поливальний водопровід на землях фермерського господарства «Даніїл та СД»).

Організатори проекту - Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації та Проект USAID «Вода для агросектору».

У заході візьмуть участь представники делегації місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної та районних державних адміністрацій, голови районних та сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, представники сільських громад.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину