Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
06.06.2016
127
0

Завтра фіни проінспектують будівництво «Зеленої школи» у Херсоні

Завтра фіни проінспектують будівництво «Зеленої школи» у Херсоні

Завтра, 7 червня, до Херсона завітають представники фінської компанії НЕФКО - перевірятимуть, як просувається будівництво «Зеленої школи» в Антонівці.
Нагадаємо, антонівська школа №21 бере участь у грантовій програмі НЕФКО «Фонду північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна) - Збірні переносні будинки для соціальної інфраструктури в Україні».
Серед 16-ти представлених проектів міст України, проект «Зелена школа» в березні 2015 року у Києві отримав перемогу - грант у 2,5 млн. євро на виготовлення всіх складових пілотного модулю та технічну підтримку проекту.
Це збірні переносні будинки для соціальної інфраструктури в Україні. За сучасними еко-технологіями фінська сторона в термін до вересня 2016 року зведе модульні конструкції майбутнього корпусу школи. Дах нового корпусу повністю покриють сонячними батареями - 400 кв.м. За рахунок цього школа буде опалюватися та економити електроенергію.

Еко-школа розрахована на 2 поверхи - це 1240 кв.м. Старе й нове приміщення поєднає перехід. Відстань між корпусами - 3,6 м. Школа розрахована на 7 класних кімнат, спальню та ігрову кімнату, актову та читальну зали, бібліотеку, туалети, обладнані душовими кабінками. Школа стане центром екологічного виховання не тільки дітей, а й всього населення Антонівки, дитячого розвитку та культурного дозвілля селищної громади.

У 2015 році школа №21 відзначила 145 років від дня заснування. Вона є одним із найстаріших освітніх закладів обласного центру.

Першу палю нової школи заклали лише 7 квітня, а сьогодеі у вже практично готовій будівлі тривають оздоблювальні роботи.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину