Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
26.09.2019
548
0

Завтра в Херсоні пройде флешмоб «Розмовляти мовою жестів круто!»

Завтра в Херсоні пройде флешмоб «Розмовляти мовою жестів круто!»

З 23 по 29 вересня відзначається Міжнародний тиждень глухих, який у 2019 році проходить під гаслом «Право на жестову мову для всіх!»,- інформує пресслужба Херсонської облради,- передає ПІК.

Впродовж цього тижня спільнота глухих докладає максимум зусиль, щоб привернути належну увагу міжнародних правозахисних інстанцій і світової громадськості до вирішення проблем осіб з інвалідністю зі слуху та захисту їхніх прав, забезпечення їхніх прав і свобод.

Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, зараз близько 650 мільйонів осіб страждають різними порушеннями слуху. А це кожен дев’ятий житель планети, з них більше половини страждають від повної втрати слуху.

У заходах, приурочених Міжнародному тижню глухих, взяли участь і представники Херсонської обласної ради, які ознайомилися з проблемами нечуючих громадян та пообіцяли в межах компетенції органу місцевого самоврядування сприяти їх вирішенню.

Завтра ж, 27 вересня, біля комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради відбудеться флешмоб «Розмовляти мовою жестів круто!». Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції!

Нагадаємо, щорічно в останній повний тиждень вересня в світі відзначається Міжнародний тиждень глухих, який в останню неділю вересня і завершується Міжнародним днем глухих. У 2019 році Міжнародний день глухих припадає на 29 вересня.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину