Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
10.11.2017
226
0

Завтра у Херсоні донька відомого українського письменника презентує 2 книжки

Завтра у Херсоні донька відомого українського письменника презентує 2 книжки

Завтра, 11 листопада, у Херсоні донька відомого українського письменника Леся Горліс-Горська презентує книжки «Холодний Яр» та «Козак із зірок», передає ПІК.

Перша книжка «Холодний Яр» написана батьком письменниці Юрієм Горліс-Горським. Інша книжка «Козак із зірок» - це автобіографічний роман Лесі Горліс-Горської.

Юрій Горліс-Горський свого часу описав події у Холодному Яру в роки Другої світової війни. Леся Горліс-Горська не знала свого батька, бо народилася лише за два дні до зникнення батька, але вона все життя, живучи за кордоном, шукала справедливості та боролася за те, аби пам'ять про батька завжди жила. 

Сьогодні Леся перебуває в Україні з тією ж метою – розповісти небайдужим людям правдиву історію та вшанувати пам'ять про свого батька.

Презентація книжок почнеться о 12.00 у Херсонській обласній бібліотеці ім. О.Гончара

Для довідки: Юрій Горліс-Горський (справжнє імя  Юрій Юрійович Городянин-Лісовський) - український військовий і громадський діяч, письменник, старшина Армії УНР.

Його відомий історико-документальний роман «Холодний Яр» розповідає про події, що відбувались протягом 1918 — 1922 рр. в Холодноярській Республіці — осередку українського повстанського руху проти загарбників (німецьких окупантів та російських «білих» і «червоних» інтервентів).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину