Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
11.12.2017
602
0

Завтра для сільгоспвиробників Херсонщини виступатимуть провідні фахівці США та Європи

Завтра для сільгоспвиробників Херсонщини виступатимуть провідні фахівці США та Європи

12 грудня в Херсонському державному аграрному університеті відбудеться унікальний освітньо-практичний захід в рамках роботи Школи аграрного лідера - «День кращих світових сільськогосподарських практик».

Про це повідомляє Департамент агропромисловго розвитку Херсонської ОДА, передає ПІК.

Для сільгоспвиробників Херсонщини виступатимуть провідні фахівці світового рівня США та Європи, участь у заході безкоштовна.
Слухачі матимуть змогу ознайомитись з актуальною для аграріїв Херсонщини тематикою - кращими практиками та інноваційними рішеннями щодо технологій обробітку ґрунту та ефективного вирощування овочів. 

Спікери: Йоганн Татцбер (Австрія) - зовнішній консультант з питань агрономії компанії CASE IH, який з 2004 року веде консультаційну практику з питань сільського господарства в Україні та співпрацює з компанією Укрфармінг - презентує доповідь «Структура грунту, ущільнення і неглибокий обробіток". 
Рон Годін (США) - експерт програми БРІДЖЕС, доктор наук, ґрунтознавець, фахівець з врожайності Університету Штату Колорадо, учасник дослідницьких проектів, в тому числі проектів з органічного землеробства, має широкий досвід виробництва овочів та кісточкових фруктів - представить доповідь по особливостям технології вирощування культур овочевої групи: томатів, огірків, солодкого перцю, цибулі. 

Захід організований Херсонським державним аграрним університетом спільно із програмою UHBDP, ГО «Земля таврії» та компанією Укрфармінг. 
Заняття пройдуть 12 грудня, 9.00 – 14.00 за адресою Стрітенська, 23, аудиторія 92 (2 поверх). З питань участі у заході звертатися за телефонами: 0552-44-62-16, 095 -927-46-37 або електронною поштою.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину