Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
11.08.2016
296
0

ЗАВОД "ПАЛАДА" ПІДПИСАВ КОНТРАКТ З КІПРСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ

ЗАВОД "ПАЛАДА" ПІДПИСАВ КОНТРАКТ З КІПРСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ

Херсонський державний завод «Палада», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», виготовить плавучий док для компанії «Multimarine Shipyards Ltd» з Кіпру. Про це повідомив директор підприємства Валерій Маломан.
Підприємство уклало контракт на будівництво і поставку в 2017 році композитного автономного плавучого дока вантажопідйомністю 7100 тон. «Палада» будуватиме його під наглядом «American Bureau of Shipping». «Multimarine Shipyards Ltd» експлуатуватиме док у порту Лімасол (Кіпр).
Довжина стапель-палуби дока - 120 метрів, глибина занурення - 12,2 метри. Корпус виготовлять з важкого морського суднобудівного бетону, а вежі - з суднобудівної сталі. Таке поєднання матеріалів дозволить власникам доку знизити експлуатаційні витрати в 2-2,5 рази у порівнянні з аналогічними сталевими доками.
Нагадаємо, композитний док виробництва ХДЗ «Палада» вантажопідйомністю 8500 тон нещодавно прибув до замовника з Південно-Африканської республіки - компанії «Dormac». Він успішно подолав на буксирі маршрут Херсон-мис Доброї Надії - Дурбан (ПАР) довжиною 8799 морських миль за 79 днів. Фахівці заводу готують док до введення в експлуатацію.
Херсонський Державний завод «Палада» - унікальне підприємство України, яке виробляє продукцію військового та подвійного призначення. Завдяки системній роботі менеджменту «Укроборонпрому» та ефективним переговорах керівництва «Палади» на міжнародних виставках підприємство підписало один з найбільших контрактів в своїй історії.
Доки виробництва ХДЗ «Палада» успішно експлуатують багато країн світу. Серед них - Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир та інші. Зараз підприємство розширило свої виробничі потужності та розпочало виробництво залізобетонних блокпостів для українських військових.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину