Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
24.10.2018
213
0

Завод «Титан» у Криму знову димить

Завод «Титан» у Криму знову димить

Візуально з території Херсонщини видно, як почали диміти труби заводу «Титан». Про це ПІК повідомили жителі Херсонщини, які проживають поблизу підприємства на материковій частині України.

«Так, сьогодні почали диміти труби заводу «Титан», візуально ми бачимо, що завод працює», - підтвердив ПІК помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби з питань взаємодії зі ЗМІ Максим Сорока.

Прикордонники продовжують відстежувати наявність у повітрі шкідливих речовин. «На даний час все в межах норми», - відзначив Максим Сорока.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ПІК, в окупованому Криму знову запустили завод "Титан".

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 серпня в Армянську сталися викиди невідомої речовини. А на початку  вересня українські прикордонники, що несуть службу на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом,  зафіксували факт хімічного забруднення з території окупованого Криму. Пізніше стало відомо, що  на Херсонщині через викиди з «Титану» постраждали прикордонники - 5 були госпіталізовані. Також у Скадовськ на відпочинок вивезли дітей з сіл Херсонщини, що розташовані поблизу адмінмежі. ПІК також писав, що ситуація нормалізувалась, коли "Титан" зупинився. Голова Херсонської ОДА повідомив, що завод ніколи не відрізнявся екологічними стандартами. Пізніше він також повідомив, що  близько 700 мешканців Херсонщини працюють на кримському «Титані».

Фото з архіву ПІК

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину