Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
11.10.2017
633
0

Завідуюча рентгенологічної служби Каховської ЦРЛ отримала догану через платний рентген

Завідуюча рентгенологічної служби Каховської ЦРЛ отримала догану через платний рентген

Резонансний блог активіста Олександра Рудоманова, щодо махінацій з матеріалами для проведення флюрографії та рентгенографії , які мали місце в Каховській ЦРЛ, нарешті отримав своє продовження.

Про це повідомляє моніторинговий портал DoZorro, передає ПІК

Так у відповідь на інформаційний запит народного депутата України Андрія Іллєнка Херсонська обласна державна адміністрація повідомила про проведену службову перевірку потенційної змови між керівництвом медзакладу та аптечного пункту, до якого, задля придбання матеріалів для проведення рентгенографії, направляли лікарі Каховської ЦРЛ.

Читайте також: Розслідування блогера: благодійні схеми лікарні Каховки 

Як виявилось, для закупівлі рентгенологічної плівки на 2017 рік закладу виділялось 133 тисячі бюджетних коштів, які були успішно реалізовані шляхом проведення відповідних тендерів на закупівлю необхідних матеріалів. На момент проведення перевірки на складах лікарні залишалось ще 5 упаковок плівки, 1 каністра проявника та 2 – фіксажу.

«Завідуюча рентгенологічної служби Каховської ЦРЛ Кравчатая В.В. самостійно домовилась з працівником аптеки «Лювіна», яка розташована навпроти поліклініки, про закупівлю R-плівки для виконання досліджень хворим, які звертаються до рентгенологічного кабінету, та дала вказівку рентген-лаборантам усіх хворих направляти купувати плівку до зазначеної аптеки», - йдеться у відповіді на звернення нардепа.

Незважаючи на доведений факт змови, про яку керівництво лікарні не захотіло почути від активіста Олександра Рудоманова, покарання для учасників даної «схеми» виявилось більш ніж м’яким - «За невиконання своїх функціональних обов’язків завідуючій рентгенологічної служби Кравчатій В.В. оголошено догану». Такою виявилась ціна обману, яким з кожного пацієнта, що мав потребу в рентген обстеженні, «знімали» від 35 до 50 гривень.  

Читайте також: Поліція відкрила провадження через платний рентген у Каховській ЦРЛ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину