Pik
Сьогодні, 06 Квітня 2020
04.12.2014
186
0

Завдяки учасникам “Пробігу з вірою в серці” Херсонська дитяча обласна лікарня отримала нове обладнання!

Завдяки учасникам “Пробігу з вірою в серці” Херсонська дитяча обласна лікарня отримала нове обладнання!

Херсон, 4 грудня 2014: цього вересня 2 800 небайдужих херсонців долучились до щорічної благодійної акції "Пробіг з вірою в серці". Як результат, спільними зусиллями учасників, партнерів та організаторів проекту було зібрано 100 063 грн, які пішли на придбання довгоочікуваних мультифункціонального реанімаційного монітору пацієнта та реєстратора холтерівського монітору для Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

В'ячеслав Козін, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: "За 5 років нашої співпраці з організаторами Пробігів з вірою в серці, ми зробили значний прорив у поліпшенні показників виживання малюків. Лише за цей рік ми врятували 63% глибоко недоношених немовлят, проти 17% попереднього року. Кожне наступне обладнання покращує наші можливості. Реанімаційний монітор - це очі лікаря. Він дозволяє одночасно слідкувати за усіма життєвими показниками пацієнта, такими як тиск, пульс, частота дихання та інше. А за реєстратор для холтерівського монітору, який доповнить отриманий нами раніше холтер ЕКГ моніторування, подякує не одне серденько наших пацієнтів та їх батьків! В руках досвідчених лікарів нашого закладу це обладнання врятує ще більше діточок".

Херсон - це місце, де у 2010 році народилась така благородна ініціативи, як "Пробіг з вірою в серці". За цей час зусиллями 16 100 небайдужих мешканців міста було зібрано 424 201 грн. Завдяки цим коштам Херсонська дитяча обласна лікарня отримала обладнання для дистанційних відео консультацій, сучасну систему холтерівського (добового) ЕКГ моніторування, компресор повітря та газовий аналізатор крові.

Тарас Пилипець, генеральний директор заводу "Данон Дніпро": "Цього року "Пробіг з вірою в серці" вкотре об'єднав херсонців різного віку, професій та політичних поглядів з однією метою - допомогти хворим діткам. Прививаючи у населення культуру здорового харчування та активного способу життя, а також допомагаючи лікарям своєчасно діагностувати та лікувати серцеві захворювання, компанія "Данон" прагне, щоб українці були здоровішими та жили довше. Сьогодні, у цей передноворічний час, час чудес та здійснення найзаповітніших мрій, я бажаю здорового серденька кожному українцю, а також побільше щасливих посмішок діток, які повертаються з лікарень в теплі домівки"

Вже 5 років українці з різних міст беруть участь у благодійній акції "Пробіг з вірою в серці". Цього року 14 740 небайдужих мешканців Дніпропетровська, Вінниці, Херсона, Кременчука та Львова подолали символічні дистанції центральним вулицями своїх міст. Спільними зусиллями було зібрано 607 909 гривень задля придбання кардіологічного обладнання в місцеві лікарні та пологові будинки.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину