Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
02.07.2016
152
0

Завдання для нового прокурора області: зламати схеми та «ловити крупну рибу»

Завдання для нового прокурора області: зламати схеми та «ловити крупну рибу»

Вчора, Генпрокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Херсонщини Віталія Тригубенка та провів для журналістів брифінг.

За словами Юрія Луценко, завдання херсонскьої прокуратури відновити довіру населення, а це можливо тільки через очищення рядів.

«Уже на сайті прокуратури є мій наказ зареєстрований Мінюстом про порядок перевірки на доброчесність. В останніх числах цього місяця на сайті Генпрокуратури будуть вивішені декларації про доходи сімей прокурорів, починаючи від пана Тригубенка і закінчуючи службовцями, слідчими прокуратури Херсонської області .

Разом с з тим буде декларація доброчесності. І, якщо будуть конкретні факти від громадськості, журналістів,що написане там неправда, після службового розслідування прокурор буде знятий», - говорить Луценко.

Ще одна першочергова задача херсонської прокуратури, підкреслює Генпрокурор, «ловити крупну рибу». Мається на увазі боротися з незаконним привласненням земель, особливо на побережжі та рейдерськими захопленнями земель і урожаю. За словами Луценко, в цьому напрямку поліція недопрацьовує.

Також серед завдань, перевірити діяльність Геокадастру та всіх структур, які пов'язані з лісними, рибними та іншими ресурсами.

«Та зрештою, мене дуже цікавить програма, що я називаю народний інтерес. Це коли просту людину розводять на гроші. Завдання прокурорів, в тому числі в Херсонській області, зламати ці схеми», - говорить Луценко.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину