Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
28.08.2018
1283
0

Затримання у справі Гандзюк Новікова: призначена службова перевірка

Затримання у справі Гандзюк: призначена службова перевірка

Чи будуть покарані правоохоронців, які затримали у справі нападу на в.о.керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради   Катерину Гандзюк, Миколу Новікова, незважаючи на алібі та свідків, яких поліція не поспішала опитати?

З таким запитання на сесії міської ради 28 серпня звернувся до Костянтина Гулякова, керівника Херсонської місцевої прокуратури, депутат Євген Матковський, передає ПІК. Депутат наголосив, що Новіков незаконно відсидів 19 днів , маючи алібі та свідків, яких поліція не опитувала доки ця історія не набула розголосу у ЗМІ.

«Що стосується громадянина Новікова. Новіков був затриманий працівникам Нацполіції за підозрою у вчиненні цього злочину. На той час у правоохоронців було достатньо підстав вважати, що він міг скоїти цей злочин. Після того, як були проведені відповідні слідчі дії, і встановлено безпосередніх осіб, які скоювали злочин, кримінальне провадження стосовно Новікова було закрито, він був випущений з-під варти. Що стосується відповідальності правоохоронців то, наскільки мені відомо, вже призначена службова перевірка і по її результатам буде встановлено відповідальність», - пояснив прокурор.

Депутат Матковський звернув увагу на інформацію про те, що Новікова, начеб то, здійснювали тиск.

«Треба, щоб Новіков звернувся до органів прокуратури щодо того, що стосовно нього здійснювався тиск і за цим фактом тоді буде проведено перевірку та зареєстровано відповідне провадження та надана оцінка діям слідчих», - заявив Костянтин Гуляков, керівник Херсонської місцевої прокуратури.

Як раніше передавав ПІК, першого звинуваченого у нападі на Гандзюк відпустили.

Читайте також:

Поліція відмовляється опитувати свідків у справі замаху на життя Гандзюк - сестра підозрюваного

Свідка у справі нападу на Гандзюк викликали до прокуратури

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину