Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
28.12.2018
844
0

Засудженому в РФ херсонцю дозволили побачення з родиною

Засудженому в РФ херсонцю дозволили побачення з родиною

25 грудня мама та тітка засудженого у РФ херсонця Олександра Шумкова змогли потрапити до нього на побачення у СІЗО, повідомляє у Фейсбук тітка Олександра Людмила Шумкова, передає ПІК.

Вона зазначає, що їхати у Брянськ довелось навмання, адже вони не знали точно, чи досі Олександр перебуває у Брянському СІЗО і відповіді від МЗС про місцезнаходження Олександра не отримали.

«Прибувши до СІЗО Брянську, з’ясувалося, що Олександр ще знаходиться в цьому СІЗО, а його справа перебуває в Севському суді. Тому, для отримання дозволу на побачення вирушили до Севську. Там, прочекавши пів дня, на диво отримали дозвіл на побачення з Олександром, – повідомляє Людмила Шумкова. – 25 грудня близько 3 години (ночі – ред.,) прибули до СІЗО, і вже були 3 у черзі першої зміни на побачення. Об 11 годині цього ж дня нарешті потрапили на довгоочікуване побачення».

Людмила Шумкова зазначає, що Олександр перебуває в доброму гуморі і готується відбувати покарання у колонії. Однак мріє повернутися на Батьківщину і продовжити боротьбу за створення Української Самостійної Соборної Держави.

«І ще хочу зазначити, нещодавно в черговій відписці начальника Управління консульського забезпечення В.П.Кирилича, було зазначено, що Олександр отримує листи від рідних. Так от, пане Кирилич В.П., він жодних листів не отримує ні від рідних, ні від будь-кого іншого. Його листи також не відправляють», – повідомляє Людмила Шумкова.

Нагадаємо, Олександр Шумков український військовослужбовець, який був викрадений з території України у серпні 2017 року і вивезений в РФ. 4 грудня 2018 року Олександр Шумков отримав вирок – 4 роки ув’язнення за участь у «екстремістських організаціях».

Читайте також:

Погрози бранцю Кремля Шумкову: родичі кажуть про відписки з Офісу омбудсмена та МЗС.

Родина засудженого у РФ херсонця потребує допомоги.

Рідні засудженого в РФ херсонця чекають на реакцію влади.

Повернути Олександра додому допоможе тільки обмін – тітка засудженого у РФ херсонця.

У суді РФ оголошують вирок херсонцю: останнє слово Шумкова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину