Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
28.05.2019
442
0

Засуджений в РФ херсонець 6 місяців перебуватиме у приміщенні камерного типу

Засуджений в РФ херсонець 6 місяців перебуватиме у приміщенні камерного типу

Засудженого в РФ херсонця Олександра Шумкова у колонії № 4 м. Торжок Тверської області відвідав адвокат Роман Лизлов. Про це у Фейсбук повідомляє тітка Олександра Людмила Шумкова, передає ПІК.

«Стало відомо, що наприкінці квітня на Сашка було накладено три поспіль стягнення за нібито порушення форми одягу (знаходячись в камері ШІЗО № 3 вмивався без верхньої куртки).

Після закінчення строку перебування в ШІЗО, 14 травня Сашка було поміщено в приміщення камерного типу № 4 (ПКТ) терміном на 6 місяців, оскільки його було визнано «злісним порушником» правил внутрішнього розпорядку (ПВР)», – повідомляє Людмила Шумкова.

Вона також зазначає, що начальник колонії ігнорує заяви Олександра щодо надання йому медичної допомоги. Нагадаємо, після візиту консула стало відомо, що Олександр втратив понад 20 кг.

«Олександр зі своїм адвокатом Романом Лизловим повторно підготували заяву на ім’я керівництва колонії про надання медичної допомоги та проведення обстеження у зв’язку зі втратою ваги, з проханням повідомити про результати дослідження з використанням поліграфа, проведеного наприкінці березня 2019 року в СІЗО – 1 міста Твері та ознайомити з його результатами. Олександр також звернувся з проханнями про переведення його в одиночну камеру в зв'язку з побоюваннями за своє життя і здоров'я та можливі провокації. Крім того, до СК РФ по Тверській області подано заяву про проведення перевірки фактів, які свідчать про вчинення злочину співробітниками ФСВП Росії, передбаченого ст. 286 КК РФ (перевищення службових повноважень) та прийняті рішення про порушення кримінальних справ стосовно таких співробітників», – зазначає Людмила Шумкова.

Читаєте також:

Херсонця Шумкова більше місяця тримають у штрафному ізоляторі в РФ, він схуд на 20 кг – консул.

Кийками і згорнутим килимом: в Росії жорстоко побили українського політв'язня з Херсона.

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину