Pik
Сьогодні, 19 Квітня 2019
23.02.2019
391
0

Заступник прокурора АР Крим проведе у Херсоні виїзний прийом громадян

Заступник прокурора АР Крим проведе у Херсоні виїзний прийом громадян

У четвер, 28 лютого 2019 року, з 10:00 до 13:00 на базі прокуратури автономії з дислокацією в м. Херсон заступник прокурора АР Крим проведе виїзний прийом громадян, передає ПІК з посиланням на прокуратуру АР Крим.

«У четвер, 28 лютого 2019 року, з 10:00 до 13:00 на базі прокуратури автономії з дислокацією в м. Херсон (вул. Кременчуцька, 69 (3 поверх)) заступник прокурора АР Крим Коцура А.В. проведе виїзний прийом громадян. Метою прийому є встановлення фактів вчинення, з боку окупаційної влади воєнних злочинів та злочинів проти людяності, інших порушень конституційних прав громадян України, що мешкають на тимчасово окупованій території півострова Крим або були вимушені переселитися з неї на материкову частину України», - йдеться у повідомленні.

Окупаційна влада не має права: позбавляти вас права власності або знищувати ваше майно; примушувати вас служити в збройних формуваннях або збройних силах РФ; переслідувати за національною, релігійною, політичною чи будь-якою іншою ознакою; примусово переміщати, переселяти вас з території Криму або піддавати депортації; обмежувати ваші права на освіту рідною мовою.

Попередній запис на прийом та довідки можна отримати за телефоном: 044-596-73-57 з 09:00 до 17:45 у робочі дні. Попередній запис не обов’язковий.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину