Pik
Сьогодні, 12 Ноября 2019
05.02.2018
1210
0

Скандал навколо митниці - чутки, фейки та коментарі

Скандал навколо херсонської митниці - чутки, фейки та коментарі

Дивна історія довкола інформації, оприлюдненої 1 лютого місцевими ЗМІ – мовляв,  на хабарі співробітниками СБУ та прокуратури затриманий Олексій Мусієнко, заступник начальника Херсонської митниці.

Наступного дня джерела  ПІК підтвердили – обшуки були, проте проводили їх не місцеві, а працівники СБУ зі столиці.

Офіційної інформації з цього приводу  на офіційних сайтах відповідних відомств ми не знайшли. Так само, як і на офіційному сайті місцевих фіскалів. Ні спростувань, ні підтверджень – в офіційному «ефірі», так би мовити, мовчання.

А от чуток було багато – одна навіть про те, що Олексій Мусієнко...зник.

Цікаво, що відразу після появи інформацій у ЗМІ про обшуки, їх прокоментував у Фейсбук  на своїй сторінці у Фейсбук Борис Бабін,  Представник Президента України в Автономній Республіці Крим. "Неодноразово підіймали питання про істотні корупційні ризики у нинішній діяльності митниці на КПВВ. Не буду казати що нинішні слідчі дії в Херсоні пов'язані саме з АРК, але як мінімум - не здивований", - написав він. 

Натомість,  Михайло Закалінський,  в.о. начальника Херсонської митниці ДФС стверджує у Фейсбук, що історія з хабаром – фейк. 

«Олексій Мусієнко не тільки не затриманий правоохоронцями, як про те повідомляють деякі ЗМІ, але й продовжує обіймати посаду заступника начальника Херсонської митниці ДФС, начальника митного поста «Херсон - центральний» Херсонської митниці ДФС та виконувати свої прямі обов’язки. Ні про який хабар навіть мови не йдеться», - написав він.

Щодо фотографій, які були оприлюднені у ЗМІ, то, як стверджує Закалінський, на першій фотографії зображено гроші, які нібито знайшли при обшуку Мусієнка, але насправді це фото було зроблено при вилучені грошей у митного  брокера, а не у заступника начальника Херсонської митниці.

«На іншому фото також зображений так званий «хабар», але цікавий той факт, що ці кошти знайдені не у кабінеті Мусієнка, а у його власному будинку, тобто - це власні кошти Олексія Мусієнка», - написав його керівник.

Кореспондент ПІК 5 лютого поспілкувалася з Михайлом Закалінським телефоном. Ми поцікавилися  – чи не змінилася ситуація з часу коли він публікував пост та  чи таки  мало місце затримання  його підлеглого та обшуки. «Ні,  ситуація не змінилась. Усе, що в пості написано (у Фейсбук – ред.), то все так і є», - каже Закалінський.

«Олексій Мусієнко ходить на роботу та виконує свої обов’язки і його не затримували»,- каже Закалінський. Він також  стверджує – хабара не було. А от обшук проводився. 

«Була інформація (у ЗМ – ред.), що було при затриманні Мусієнка 2 тисячі доларів  хабара. Такого не було – ніяких затримань не було, ніякого хабара. Це просто фейк», - каже він.

У той же час він підтвердив, що обшук був. «Так, обшук був, дії проводились, це так», - відзначив Закалінський. І знову підкреслив, що гроші, знайдені у Мусієнка вдома –  його власні заощадження, а не хабар.

Що стосується коштів, які були знайдені «у митного брокера,  до митниці він ніякого відношення немає». «Це можуть бути кошти на витратні матеріали, це що завгодно може бути», - припускає  Закалінський.

Також, як повідомив Закалінський, за його інформацією, кошти вилучені до з’ясування обставин. 

27720661_1987712671549004_511087091_n

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину