Pik
Сьогодні, 20 Февраля 2018
05.02.2018
375
0

Скандал навколо митниці - чутки, фейки та коментарі

Скандал навколо херсонської митниці - чутки, фейки та коментарі

Дивна історія довкола інформації, оприлюдненої 1 лютого місцевими ЗМІ – мовляв,  на хабарі співробітниками СБУ та прокуратури затриманий Олексій Мусієнко, заступник начальника Херсонської митниці.

Наступного дня джерела  ПІК підтвердили – обшуки були, проте проводили їх не місцеві, а працівники СБУ зі столиці.

Офіційної інформації з цього приводу  на офіційних сайтах відповідних відомств ми не знайшли. Так само, як і на офіційному сайті місцевих фіскалів. Ні спростувань, ні підтверджень – в офіційному «ефірі», так би мовити, мовчання.

А от чуток було багато – одна навіть про те, що Олексій Мусієнко...зник.

Цікаво, що відразу після появи інформацій у ЗМІ про обшуки, їх прокоментував у Фейсбук  на своїй сторінці у Фейсбук Борис Бабін,  Представник Президента України в Автономній Республіці Крим. "Неодноразово підіймали питання про істотні корупційні ризики у нинішній діяльності митниці на КПВВ. Не буду казати що нинішні слідчі дії в Херсоні пов'язані саме з АРК, але як мінімум - не здивований", - написав він. 

Натомість,  Михайло Закалінський,  в.о. начальника Херсонської митниці ДФС стверджує у Фейсбук, що історія з хабаром – фейк. 

«Олексій Мусієнко не тільки не затриманий правоохоронцями, як про те повідомляють деякі ЗМІ, але й продовжує обіймати посаду заступника начальника Херсонської митниці ДФС, начальника митного поста «Херсон - центральний» Херсонської митниці ДФС та виконувати свої прямі обов’язки. Ні про який хабар навіть мови не йдеться», - написав він.

Щодо фотографій, які були оприлюднені у ЗМІ, то, як стверджує Закалінський, на першій фотографії зображено гроші, які нібито знайшли при обшуку Мусієнка, але насправді це фото було зроблено при вилучені грошей у митного  брокера, а не у заступника начальника Херсонської митниці.

«На іншому фото також зображений так званий «хабар», але цікавий той факт, що ці кошти знайдені не у кабінеті Мусієнка, а у його власному будинку, тобто - це власні кошти Олексія Мусієнка», - написав його керівник.

Кореспондент ПІК 5 лютого поспілкувалася з Михайлом Закалінським телефоном. Ми поцікавилися  – чи не змінилася ситуація з часу коли він публікував пост та  чи таки  мало місце затримання  його підлеглого та обшуки. «Ні,  ситуація не змінилась. Усе, що в пості написано (у Фейсбук – ред.), то все так і є», - каже Закалінський.

«Олексій Мусієнко ходить на роботу та виконує свої обов’язки і його не затримували»,- каже Закалінський. Він також  стверджує – хабара не було. А от обшук проводився. 

«Була інформація (у ЗМ – ред.), що було при затриманні Мусієнка 2 тисячі доларів  хабара. Такого не було – ніяких затримань не було, ніякого хабара. Це просто фейк», - каже він.

У той же час він підтвердив, що обшук був. «Так, обшук був, дії проводились, це так», - відзначив Закалінський. І знову підкреслив, що гроші, знайдені у Мусієнка вдома –  його власні заощадження, а не хабар.

Що стосується коштів, які були знайдені «у митного брокера,  до митниці він ніякого відношення немає». «Це можуть бути кошти на витратні матеріали, це що завгодно може бути», - припускає  Закалінський.

Також, як повідомив Закалінський, за його інформацією, кошти вилучені до з’ясування обставин. 

27720661_1987712671549004_511087091_n

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину