Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
27.11.2017
2450
0

У Скадовську чекають фінального бою

Заступник голови облради Віталій Булюк готує зміну влади у Скадовську

Заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, який вважає Скадовськ і весь район своєю вотчиною, вирішив взяти участь в політичному житті приморського містечка, і спробувати змінити там влада. 

Про це пише «Мост» з посиланням на   джерело, близьке до керівництва міста. Як відзначається у публікації, інформацію про політичні інтриги Булюка  підтвердив один з депутатів міськради, передає ПІК

У Скадовську про це намагаються не говорити, і з  автором публікації погодилися поділитися інформацією лише анонімно. Уже кілька тижнів Віталій Булюк веде переговори з депутатами міськради, і намагається зібрати голоси, необхідні для відставки виконкому, а в перспективі і мера.

«Два тижні тому він, наприклад, відвідав директора КП «Водне господарство» Олександра Жука», - розповіло джерело в депутатському корпусі.

Також Віталій Булюк зустрівся з кількома  ключовими депутатами.

«Ми чули про такі зустрічі з Олегом Сокольчуком, Ольгою Бутенко, Галиною Кабаковою та Олегом Васильєвим, Олексієм Фроловим. Це явно йде «пристріл»  на нову єдину коаліцію з єдиним кандидатом як альтернатива Яковлєву », - розповіло джерело з оточення чинного мера.

Булюка, к припускають, скоріше за все, надихнула ситуація в Миколаєві, де більшість депутатів міськради проголосували за недовіру меру.

І зараз в Скадовську активно шукають причини, які могли б стати підставою для висловлення  недовіри меру. Однією з причин повинна стати тема очисних споруд.

«Тема «очисних» не нова і там, зрозуміло, проблем багато, але депутатська комісія зовсім так і не змогла жодної своєї цифри підтвердити, та й взагалі хоча б нормально пояснити людям, у чому там проблема ... Але на підставі свого висновку  тимчасова контрольна комісія винесла рішення на сесії про недовіру виконкому і власне його відставку», - розповіло джерело в депутатському корпусі.

Історія з очисними тягнеться вже не один місяць. Багато хто не раз робив заяви  про небезпеку цього об'єкта, але ніяких документів ні в ОДА, ні в облраді не показали. Немає їх, судячи з усього, і у тимчасовій комісії міськради.

У РДА, яка педалює тему, теж немає підтверджуючих їх версію фактів про порушення на очисних. Зате у міської влади є результати аналізів, які показали, що є єдине місце, де були виявлені проблеми, а й воно далеко від очисних.

23666395_1742473805824288_1598752357_n (1)

Питання про відставку виконкому депутати виносили, і навіть провели «успішне» голосування, але правда вже після закриття чергової сесії.

«У них є для цього 14 голосів. Всі ці депутати, так чи інакше «зав'язані» на Булюка. Навіть в залі під час засідання сесій за ними сидять і постійно буквально підказують як голосувати за те чи інше питання «наглядачі» від Віталія Булюк. Один - Дмитро Афанасіаді, старий товариш Булюка, колишній начальник Сумської митниці,  якого спіймали на хабарі, а тепер він у Скадовську на кшталт директор харчосмакової фабрики, а другого ніхто в місті не знає», - розповів чоловік з оточення мера.

указания депутатам

Цінні вказівки депутатам

Співзасновниками ПрАТ «Скадовська харчосмакова фабрика» є Оксана, Віталій і Марія Афанасіаді.

file

Інтерес Булюка в Скадовську, і його активність, пов'язують із земельним питанням.

«Галас почали в акурат перед сесією, на якій мер Олександр Яковлєв хотів поставити на голосування розробку детального плану території Східного пляжу», - розповів депутат.

На ці ділянки давно поклали око в РДА, так як є можливість роздати там землю, назвавши її такою, яка знаходиться за межами міста. За чинним законодавством таку землю видає своїм розпорядженням голова місцевої адміністрації, після проходження певних процедур.

У Скадовську вважають, що ця земля обіцяна Віталію Булюку, який може нарешті отримати не тільки її, але і підконтрольного мера. Ну а депутати, для яких найбільший розвиток - це повернення до часів до Яковлєва, натхненні підтримкою Булюка плетуть нові інтриги і з нетерпінням чекають фінального бою.

Тим часом перший заступник голови Херсонської облради Василь Зеленчук активно цікавиться електоральними вподобаннями скадовчан. Його люди вже провели кілька фокус-груп в приморському містечку, пише "Мост". 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину