Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
13.11.2018
1470
0

Засідання в ОДА щодо опалення у Херсоні: коли буде тепло?

Засідання в ОДА щодо опалення у Херсоні: коли буде тепло? (доповнено)

Сьогодні, 13 листопада, було скликане засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

«Терміном на сьогодні, коли опалювальний сезон вже мав бути розпочатий, підприємство АТ «Херсонська ТЕЦ», яке обслуговує майже половину мешканців міста Херсон, ще не запустило власні потужності для подачі тепла. Тому питанням, яке набуло резонансу, і досі залишилось нерозв’язаним на рівні місцевої влади, була вимушена зайнятися регіональна комісія з питань ТЕБ та НС», – йдеться у повідомленні.

На засідання комісії були зібрані т. в. о. генерального директора АТ «Херсонська ТЕЦ» Віктор Судак, перший заступник голови правління АТ «Херсонгаз» Володимир Крамаренко, керівництво «Укртрансгазу», заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков, фахівці з питань теплопостачання та керівники Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації. 

Зазначається, що регіональною комісією з питань ТЕБ та НС були надані конкретні рекомендації щодо негайного надання тепла мешканцям, які його ще не отримали.

Зокрема, за результатами засідання комісії було вирішено терміном «негайно» голові правління АТ «Херсонська ТЕЦ» забезпечити роботу підприємства згідно з термінами, встановленими рішенням (розпорядженням) Міськвиконкому про початок опалювального сезону 2018/19 роки у тому числі з використанням резервного виду палива (мазуту), адже, за словами голови комісії, такі потужності й резерви у ТЕЦ існують.

Здійснити поточні розрахунки за використаний природний газ відповідно до діючого договору про постачання природного газу. Херсонському міськвиконкому забезпечити погодження складеного АТ «Херсонська ТЕЦ» графіка погашення заборгованості. Також рекомендувати Херсонському міськвиконкому з метою забезпечення подачі теплоносія бюджетним установам, які отримують послуги теплопостачання від ТЕЦ, доручити їх керівникам здійснити попередню оплату за теплову енергію в межах бюджетних асигнувань, передбачених на листопад-грудень поточного року.

Важливо, що звернення керівництва АТ «Херсонська ТЕЦ» до НАК «Нафтогаз України» з доопрацьованим пакетом документів для отримання номінацій на теплопостачання має відбутися вже сьогодні. Доповідь про результати звернення до комісії має надійти строком не пізніше 17 години 14 листопада.

Читайте також: На сесії міської ради говорили про Гройсмана та зрив початку опалювального сезону.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину