Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
16.01.2019
1923
0

Заробітчанам з Херсона пропонують працевлаштуватись на водоканал

Заробітчанам з Херсона пропонують працевлаштуватись на водоканал

Директор Херсонського Водоканалу Михайло Чемерис у Фейсбук закликає херсонців не їхати на заробітки за кордон, а працевлаштуватись на Херсонводоканал, передає ПІК.

Обіцяє своєчасну заробітну плату та соціальний пакет. Однак, херсонці вступили у дискусію у коментарях до допису – рівень заробітної плати у Херсоні значно відстає від пропозицій закордонних роботодавців.

 «То, что водоканал предоставляет работу – это хорошо. Для тех, кто не имеет возможности выехать на заработки, хоть как-то можно будет продержаться», – коментує Анна Дермелёва.

«В Польше продукты дешевле. Некоторые – гораздо дешевле. Снимать можешь себе квартиру или комнату», – відповідає Анна Реброва на дописи щодо поганих умов проживання заробітчан за кордоном.

«За кордоном = 5 - 6 € в час. У вас яка зарплатня?», – запитує у Михайла Чемериса Andrii Yehorenkov, на що отримує не зовсім однозначну відповідь від директора Херсонводоканалу: «Така яку громада дозволила включити у тариф».

Однак особисто директору МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного управління м. Херсона» Михайлу Чемерису відповідно до декларації «громада дозволила» заплатити у 2017 році 333675 гривень, що більше ніж 27 тисяч гривень на місяць і цілком тягне на європейську заробітну плату. За 2018 рік декларація ще не подана.

А от інженерам – спеціалістам із вищою освітою Михайло Чемерис пропонує «9000-13000 грн залежно від підрозділу».

А у розділі «Вакансії» на сайті водоканалу пропонують роботу із заробітною платою від 4276 грн. на місяць до 11491 грн. на місяць в залежності від посади.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину