Сьогодні, 19 Серпень 2017
24.04.2017
9
0

Зареєструвати громадське формування та друкований ЗМІ стало простіше

Зареєструвати громадське формування та друкований ЗМІ стало простіше - сьогодні Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області відкрило сервісний центр.

Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, передає ПІК.

"Відтепер можна отримати за принципом «єдиного вікна» всі послуги із реєстрації громадських формувань та друкованих ЗМІ, що надаються нашим управлінням. Приміщення обладнане зручними зонами для заповнення документів та очікування, великою кількістю вікон для прийому і видачі документів, що дозволяє багатьом реєстраторам одночасно надавати послуги. Окрім того, Ви маєте можливість переглянути зразки необхідних документів, отримати консультації фахівців та іншу інформацію стосовно послуг і сервісів Міністерства юстиції України. Також хочу нагадатии громадським формуванням про необхідність приведення у відповідність до вимог Податкового законодавства установчих документів до 1 липня 2017 року, аби залишитися у Реєстрі неприбуткових організацій", - розповів Хутковський. 

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину