Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
29.01.2018
411
0

Зареєструвати земельну ділянку можна онлайн

Зареєструвати земельну ділянку на Херсонщині можна онлайн

Реєстрація земельної ділянки є однією з найбільш популярних адміністративних послуг. Відтепер її можна замовити в онлайн-режимі через e.land.gov.ua  протягом кількох хвилин.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру у Херсонській області, передає ПІК.

Завдяки автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення заощаджують час і унеможливлюють корупційні ризики.

Для підвищення комфорту та зручності громадян запроваджена також можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Зареєструвавшись в особистому електронному кабінеті сертифікований інженер-землевпорядник може скористатися даним видом послуги в будь-який зручний час, без черг та обмежень.

"Новий електронний сервіс створює сприятливі умови для земельних правовідносин. Він заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим. Сервіс усуває ризик штучного затягування оформлення, оскільки онлайн-заявка одразу відображається в системі, і в кадастрового реєстратора автоматично вмикається зворотний відлік терміну, який відведено законодавством на внесення відомостей до Державного земельного кадастру – 14 днів. Нагадаємо – раніше було запроваджено надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права на земельну ділянку онлайн", - йдеться у повідомленні.

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину