Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
02.11.2017
702
0

Скандальне питання розглянуть на сесії облради

Заповідну степну зону виставили на аукціон – Ігор Йосипенко

Про те, що Держгеокадастр  Херсонської області виставив на аукціон 20 земельних ділянок з рідкісними рослинами написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Ігор Йосипенко, передає ПІК.

«На сьогоднішній день науковці працюють над створенням Національного природного парку "Кам’янська січ". (Не плутаємо із історико-культурною пам’яткою «Кам’янська Січ» філія «Хортиці».) Однак 608 гектарів заповідної степової зони, яка тисячі років не бачила плуга, виставлені Держгеокадастром Херсонської області на аукціон. 20 земельних ділянок з рідкісними рослинами, таками як: ковила, крокуси, дикі тюльпани, намагаються виставити з молотка та перетворити на рілля», - повідомив депутат.

Він також повідомив, що проблемі  розкрадання заповідного фонду Херсонщини «приділив особливу увагу на останній комісії Херсонської обласної ради з питань екології та земельних відносин, та висловив  підтримку збереженню заповідного фонду, звернувся до членів комісії з вимогою негайно припинити передачу земельних ділянок».

Скандальне питання розглянуть на сесії облради

За його словам, депутатська комісія одностайно  прийняла рішення щодо заборони розробки технічної документації та подальшої передачі, вищезазначених земель на аукціон, це питання остаточно буде розглянуто на сесії обласної ради 10 листопада.

«Сьогодні існує велика проблема збереження екосистем, все більше цілинних територій зазнають технічного впливу. Реалізація проектів по створенню заповідних зон дасть можливість зберегти чимало унікальних рослин наступним поколінням», - пише депутат. 

Читайте також: Де на Херсонщині у листопаді заплановані земельні торги

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину