Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
13.02.2018
694
0

Запитувати, скільки заробляє аеропорт, не зовсім коректно - Путілов

Запитувати, скільки заробляє аеропорт, не зовсім коректно - Путілов

Про розвиток внутрішнього туризму, про те, як переконати земляків відпочивати в Україні і тим самим розвивати економіку регіонів і Херсонщини – зокрема,  в інтерв'ю газеті «Гривна» розповів Андрій Путілов.

На його думку, між регіонами повинна бути хороша логістика, також необхідно реалізовувати інфраструктурні проекти, які впливають на розвиток території.

"У 2014 році, як голова облдержадміністрації, разом з командою, ми зробили все, щоб запрацював аеропорт "Херсон". Саме виходячи з того, що такий інфраструктурний проект - це точка економічного зростання, - говорить Андрій Путілов. - І сьогодні ми бачимо, як до нас прилітають бізнесмени, туристи".

На думку Путілова, наступним етапом має стати здешевлення перельотів всередині країни.

Читайте також: Херсонщина розправляє крила

"Важливо, щоб перельоти всередині країни були доступні - мова йде про лоукост - бюджетні авіакомпанії. Тут важлива підтримка держави. Повинна бути мотивація - хороша ціна на квиток, зручні рейси і комфортні умови для туриста в регіоні. Тоді виграють всі", - каже Андрій Путілов і проводить паралель з ситуацією в "Укрзалізниці", де останнім часом скоротили кількість потягів, які з'єднують Херсон і Львів - потяг ходить через день.

"У нашій ситуації питання: скільки заробляє аеропорт або наскільки прибутковий той чи інший залізничний напрям, не зовсім коректні. Треба дивитися на те, як подібні речі впливають на інвестиційний клімат в регіоні, на розвиток, на економіку, на супутні галузі" - упевнений Путілов.

Читайте також: Путілов готовий підтримати тих, хто запровадить систему стандартів у туристичну сферу

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину