Pik
Сьогодні, 19 Квітня 2019
20.03.2019
490
0

Замість "Чистый дом" буде EVA?

Замість "Чистый дом" буде EVA?

Судячи з того, який асортимент залишився у магазинах «Чистый дом» у Херсоні та з інформації в інтернет, мережа EVA все-таки бере у своє управління магазини херсонського ритейлера "Чистый дом". Або принаймні частину його об'єктів, передає ПІК з посиланням на ресурс Allretail.ua

Згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті оператора EVA, стало відомо про відкриття у кінці лютого 2019 року першого обьекта цієї мережі на місці колишнього "Чистого дома" (за адресою: Миколаївська обл., с. Великі Копані, вул. Соборна, 58-Б). З лютого по середину березня компанія "РУШ" (власник мережі EVA) вже відкрила 7 нових маркетів, розташованих в Миколаєві, Каховці, Чаплинці і у вже згаданому с. Великі Копані. Саме за цими адресами працювали магазини мережі "Чистый дом».

Мова може йти про переуступання прав оренди на колишні майданчики "Чистого дому" на користь ТОВ "РУШ". Про можливе поглинання "Чистого дому" мережею EVA портал Allretail.ua повідомляв в лютому 2019 г . В той же час, прес-служба ТОВ "РУШ" тоді спростувала інформацію про угоду з "Чистым домом", повідомивши, що "Національна мережа Лінія магазинів EVA ніколи не розглядала можливості придбання вищезгаданої компанії, а також ніколи не отримувала пропозицій з інформацією відносно її купівлі".

Цілком можливо, що незабаром варто чекати відкриття нових об'єктів EVA на місці магазинів "Чистый дом".

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину