Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
16.05.2019
1034
0

Закинуту будівлю профілакторію "Чайка" облюбувала для розваг молодь (ВІДЕО)

Закинуту будівлю профілакторію "Чайка" облюбувала для розваг молодь (ВІДЕО)

Будівля колишнього профілакторію "Чайка", що належить Херсонському бавовняному комбінату, зараз у занедбаному стані. На даху цієї семиповерхівки збирається молодь. Потрапляє вона туди через вибиті вікна та двері на першому поверсі. Про це кореспондентам Суспільного розказали мешканці сусідніх з профілакторієм будинків.

Від колишнього профілакторію у будівлі залишилися понівечені меблі, шпалери в деяких кімнатах та табличка з правилами поводження у готелі.

А ще тут ми побачили відкриті каналізаційні колодязі, небезпечні сходи, ліфтові шахти. Наталя Місеч говорить, що особливо почали непокоїтись, коли в покинутій будівлі стали збиратися діти. Викликали поліцію, зверталися на гарячу лінію Кабінету Міністрів. Відповідь отримали від міського управління комунальної власності.

До жителів району доєдналися і керівники навчальних закладів, зокрема 36-ї школи.

Ми поспілкувалися з охоронцем "Чайки". Леонід працює тут з 8-ї до 18-ї. Так, говорить, прописано у договорі. На питання, як до будівлі потрапляють діти, відповідає наступне:

"Вночі тут нікого немає. Цілодобової охорони немаєю Мабуть, так договір укладено. Мені керівник сказав: "З 8-ї до 6-ї дивись". Там є лаз. Я вам поясню. Приходить їх сюди людей з 15".

Вікторія Соловйова, директорка Херсонської загальноосвітньої школи №36:

"Якщо ви перебуваєте на об’єкті, який довірено вашій фірмі охороняти, то за все, що тут відбувається, ви несете відповідальність як охоронець, бо допустили потрапляння дітей на цей об’єкт, і ваша фірма, це я вам просто пояснюю. Оскільки ви охороняєте, то ви не охороняєте тут скло і цеглу, ви забезпечуєте, щоб допуску на об’єкт не було".

Чоловік говорить - намагалися власними силами перекрити доступ до будівлі, заварювали двері, за деякий час їх знову вибивають.

Голова Дніпровської районної ради Владислав Кондратов пояснює, що окрім як звертатися до власника будівлі з проханням обмежити до неї доступ, зробити більше нічого не можуть.

У договорі йдеться про те, що охороняють об’єкти цілодобово. Ми намагалися телефоном зв’язатися із ліквідатором відкритого акціонерного товариства "Херсонський бавовняний комбінат", однак його контактний номер не відповідає. Владислав Кондратов каже - і надалі будуть звертатися до власників будівлі, щоб убезпечити дітей.

Аліна Олефір, Григорій Шматко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину